Jigle

Konum tabanlı Arkadaş Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Jigle Inc.
Jigle; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz konum tabanlı bir arkadaş bulma uygulamasıdır.

Jigle; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz konum tabanlı bir arkadaş bulma uygulamasıdır.

Bulunduğunuz konumu sürekli olarak takip eden Jigle, bulunduğunu konumda size en yakın ve sizin için en uygun olan arkadaş profilini sunuyor. Bu sayede anlaşabileceğiniz ve size yakın olan kişilere anlık olarak ulaşabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Tamamen gerçek insanlardan oluşan Jigle'da tüm profiller onaylanarak yayınlanmaktadır. Bu sebeple kendinize en yakın hissettiğiniz kişi ile direk iletişime geçebilir ve güvenle sohbet edebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma en yakın olan kişilerin profillerini görüntüleyebilir, kendinize en yakın gördüğünüz ve iletişime geçmek istediğiniz profili beğenebilir veya direk mesaj gönderebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan Jigle'ı daha fazla keşfetmek için dilerseniz abonelik paketlerinden faydalanabilirsiniz. Abonelik ücretleri uygulama içerisinde yer almaktadır ve ücretler Google Play hesabınızdan tahsil edilmektedir.

Kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunan Jigle ile gittiğiniz ortamlarda artık yalnız kalmayacaksınız.

Jigle indir
DİĞER SÜRÜMLER